ПЕРЕСТРАХУВАННЯ

З метою забезпечення максимального захисту інтересів своїх клієнтів, створення збалансованого страхового портфеля та забезпечення фінансової стійкості страхових операцій Компанія провадить виважену політику перестрахування.

Приватним акціонерним товариством "Страхова компанія "Еталон" було укладено квотний облігаторний договір перестрахування сільськогосподарського бізнесу, перестраховиком за яким виступив Swiss Reinsurance Company Ltd. (Цюріх, Швейцарія). Рейтинг перестраховика за шкалою рейтингового агентства Standard & Poors - AA- (very strong). Цей Договір перестрахування діє щодо договорів страхування посівів та страхування багаторічних рослин, а саме для озимих культур, посіяних восени 2018 р. на літній період, та для літніх культур, засіяних навесні 2019 р., зі збором врожаю влітку-восени 2019 р.

На факультативній основі ми плідно співпрацюємо з іноземними та вітчизняними страховими компаніями:

ПРАТ СК ПЗУ Україна

ПРАТ Страхова компанія ВУСО

Страхова компанія БРОКБІЗНЕС

АТ СК РІДНА

ПРАТ СГ ТАС

ПРАТ Страхова компанія ПРОВІДНА

Страхова компанія «Еталон» надає власні ємності для розміщення ризиків українських та іноземних перестраховиків. Компанія сумлінно ставиться до взятих на себе зобов'язань щодо вхідного перестрахування, а також надає допомогу з оцінки ризиків та гарантує професійність та оперативність під час їх розгляду.