15 декабря 2021
СК «Еталон» пропонує страхування професійної відповідальності компаній в сфері інформаційних технологій (IT компанії)

Страхова компанія «Еталон» пропонує компаніям в сфері надання послуг з інформаційних технологій, укласти договір страхування своєї професійної відповідальності.

Споживачами цього страхового продукту є широкий перелік компаній, що у своїй діяльності надають послуги з впровадження на підприємствах та обслуговування програмного забезпечення, програмування, аналізу систем та управління проектами в сфері інформаційних технологій тощо.

Наявність договору страхування передбачає страховий захист на випадок нанесення збитків споживачам послуг Страхувальника через допущення останнім ненавмисних помилок, недогляду та упущення під час здійснення своєї професійної діяльності.

Укладання договору страхування допомагає Страхувальнику підвищити рівень довіри до своєї компанії з боку потенційних клієнтів, а також може бути обов'язковою умовою для участі в тендері, для укладання контракту з споживачем IT послуг тощо. Окрім цього, наявність полісу страхування дає можливість IT компаніям співпрацювати з нерезидентами, оскільки в країнах Європи страхування відповідальності відповідних компаній є однією з вимог партнерства.

Страхова сума (ліміт відповідальності) встановлюється за згодою Сторін. Договором страхування може бути передбачений ліміт відшкодування на один страховий випадок.

Вартість страхування залежить від досвіду роботи Страхувальника в сфері IT послуг, від об'ємів його діяльності, від ліміту відповідальності на один страховий випадок тощо.

Франшиза за цим видом страхування становить від 5000,00 грн.

Страхування відповідальності є одним із пріоритетних напрямів діяльності СК «Еталон». Компанія пропонує програми страхування цивільної відповідальності перед третіми особами, професійної відповідальності охоронних фірм, митних брокерів, адвокатів, інженерів-проектувальників, нотаріусів та ін. і постійно розширює перелік страхових продуктів за цим напрямом.

 

Архив

2021
Октябрь
Сентябрь
Август
Май
Апрель
Февраль
Январь