НОВИНИ КОМПАНІЇ

9 березня 2010
В СК «Еталон» призначені директори з розвитку Східного та Центрального регіонів

Страхова компанія «Еталон» заповнила вакансії Директорів з розвитку Східного і Центрального регіонів. Регіональними менеджерами стали керівники кращих обласних структурних підрозділів.

У зв'язку зі зміною з 1 лютого 2010 року організаційної структури Страхової компанії «Еталон», в штатний розпис Компанії введені посади Директорів з розвитку Східного, Західного, Центрального і Південного регіонів. В завдання регіонального менеджера входить формування стратегії присутності Компанії в регіоні, загальна координація діяльності обласних структурних підрозділів, розробка і реалізація різноманітних сумісних проектів. Першим, на початку лютого, був призначений Директор з розвитку Західного регіону, до складу якого увійшли Івано-Франківська, Львівська, Волинська, Тернопільська, Чернівецька і Закарпатська області.

Кандидатури на вакантні посади Директорів з розвитку Східного і Центрального регіонів також були підібрані достатньо швидко з числа керівників найуспішніше працюючих обласних представництв Компанії. Топ-менеджери СК «Еталон» спільно з майбутніми Директорами розробили концепцію розвитку регіональної мережі на 2010 рік, після чого були проведені відповідні призначення.

Директором з розвитку Східного регіону призначена керівник Луганського представництва Страхової компанії «Еталон» Поліна Ковальова, яка вже більше 7 років працює в Компанії. Очолюваний Поліною Володимирівною підрозділ впродовж багатьох років демонструє ефективну роботу і високі фінансово-економічні показники діяльності, а колектив управління страхування по Луганській області є одним з найпрофесійніших і стабільніших в Компанії. До складу Східного регіону, відповідно до прийнятої в СК «Еталон» структурою, увійшли Луганська, Донецька, Запорізька, Харківська та Дніпропетровська області.

Розвиток бізнесу в Центральному регіоні (Черкаська, Кіровоградська, Полтавська, Вінницька області та м. Кривий Ріг) керівництво Компанії довірило Євгенію Блізнєцову, який є Директором управління страхування по Черкаській області. Черкаське представництво СК «Еталон» пан Блізнєцов очолив трохи більше двох років тому, і за цей нетривалий термін підрозділ з аутсайдера перетворився на одного з лідерів. Свої організаторські здібності та бізнес-підхід Євгеній продемонстрував також при реалізації декількох успішних проектів, що було високо оцінено керівництвом Компанії.

«До складу Східного регіону увійшли найбільші промислові центри України, що володіють величезним фінансовим потенціалом. Думаю, що введення нової дивізіонної структури дозволить розпочати новий етап у розвитку Компанії, укріпити позиції Компанії в регіонах і на страховому ринку в цілому. Завдяки такому об'єднанню, а також майбутній спільній роботі, ми зможемо досягти ще більших результатів», - відзначила Директор з розвитку Східного регіону Поліна Ковальова, виступаючи перед колегами на робочій нараді, що пройшла в місті Луганськ.

 

Архів

2010

Перевірка чинності договорів страхування подорожуючих за кордон

Інформаційний центр:
тел.: 0-800-305-800 (цілодобово, безкоштовно по Україні з мобільних та стаціонарних телефонів);
тел.: (044) 392-03-16
Вайбер: 380681181045

Електронна пошта: info@etalon.ua

Адреса для листування: м. Київ, 03067, а/с № 12

Місцезнаходження:
03057, м. Київ, вулиця Дегтярівська, будинок 33-Б, 2 під'їзд
(місцезнаходження за КОАТУУ: 8039100000)

Режим роботи Приватного акцiонерного товариства «Страхова компанія «Еталон»
- Понеділок - Четвер: 9:00 - 18:00
- П'ятниця: 9:00 - 17:00
- Перерва: 13:00 - 13:48
- Субота та Неділя: вихідні

Придбати страховий поліс можливо:
В місті Києві за адресами:
- вулиця Гарматна, 8
- вулиця Є. Коновальця (колишня Щорса), 32-б
В інших містах України

При настанні страхового випадку:
тел.: 0-800-305-800 (цілодобово, безкоштовно по Україні з мобільних та стаціонарних телефонів);
тел.: (044) 392-03-16
Адреса для листування: м. Київ, 03067, а/с № 12
Вайбер: 380681181045

Електронна пошта: operator@etalon.ua

Про можливість та порядок дистанційного повідомлення та подачі документів про страховий випадок можна ознайомиться в розділі «Страховий випадок»