НОВИНИ КОМПАНІЇ

30 серпня 2010
СК «Еталон» ініціює створення турбюро для консолідації діяльності суб'єктів туристичного ринку

Страхова компанія «Еталон» виступила з пропозицією про створення туристичного бюро для консолідації діяльності суб'єктів туристичного ринку. З такою заявою виступив Голова Правління компанії Євгеній Бридун на прес-конференції, що відбулася в агентстві «Укрінформ» 11 серпня.

У прес-конференції на тему «Формування нових механізмів гарантування безпеки туристів», організованій Державною службою туризму і курортів, взяли участь представники керівництва служби, а також Асоціації туроператорів України, Ліги страхових організацій України і страхових компаній, що працюють у туристичному сегменті.

Усі учасники заходу наголошували на недосконалості сьогоденної системи контролю діяльності суб'єктів туристичного ринку, про що красномовно свідчить нещодавній гучний випадок банкрутства одного з великих туристичних операторів. У таких умовах необхідно використовувати усі механізми захисту ринку - державний контроль, саморегулювання туроператорів і, безумовно, страхування.

Голова Правління Страхової компанії «Еталон» Євгеній Бридун у своєму виступі відмітив, що наразі на ринку вже існує досить великий перелік страхових продуктів, які забезпечують туристам комфортні та безпечні подорожі. У зв‘язку з нещодавніми подіями в СК «Еталон» з'явився новий продукт - страхування подорожуючих на випадок дострокового переривання подорожі внаслідок об'єктивних причин, у тому числі банкрутства туристичного оператора. Проте в існуючих умовах страхові компанії не в змозі самостійно забезпечити захист усіх сфер туристичного бізнесу.

Євгеній Бридун оприлюднив пропозицію про створення спеціального Туристичного бюро, яке співпрацювало би і з туристичними операторами, і зі страховими компаніями, за прикладом Моторно-транспортного страхового бюро України в галузі страхування автоцивільної відповідальності, і гарантувало би у певних випадках покриття фінансових ризиків туристичних операторів. Основні завдання такого бюро - допомога в реалізації державної політики у туристичній сфері; створення фонду захисту потерпілих туристів за рахунок формування резервів страхових платежів; формування резервів грошових коштів на розвиток галузі; консолідація діяльності усіх суб'єктів туристичного ринку і захист їх інтересів. Оприлюднена ініціатива викликала великий інтерес у учасників прес-конференції.

 

Архів

2010

Перевірка чинності договорів страхування подорожуючих за кордон

Інформаційний центр:
тел.: 0-800-305-800 (цілодобово, безкоштовно по Україні з мобільних та стаціонарних телефонів);
тел.: (044) 392-03-16
Вайбер: 380681181045

Електронна пошта: info@etalon.ua

Адреса для листування: м. Київ, 03067, а/с № 12

Місцезнаходження:
03057, м. Київ, вулиця Дегтярівська, будинок 33-Б, 2 під'їзд
(місцезнаходження за КОАТУУ: 8039100000)

Режим роботи Приватного акцiонерного товариства «Страхова компанія «Еталон»
- Понеділок - Четвер: 9:00 - 18:00
- П'ятниця: 9:00 - 17:00
- Перерва: 13:00 - 13:48
- Субота та Неділя: вихідні

Придбати страховий поліс можливо:
В місті Києві за адресами:
- вулиця Гарматна, 8
- вулиця Є. Коновальця (колишня Щорса), 32-б
В інших містах України

При настанні страхового випадку:
тел.: 0-800-305-800 (цілодобово, безкоштовно по Україні з мобільних та стаціонарних телефонів);
тел.: (044) 392-03-16
Адреса для листування: м. Київ, 03067, а/с № 12
Вайбер: 380681181045

Електронна пошта: operator@etalon.ua

Про можливість та порядок дистанційного повідомлення та подачі документів про страховий випадок можна ознайомиться в розділі «Страховий випадок»