НОВИНИ КОМПАНІЇ

1 вересня 2010
СК «Еталон» пропонує додаткові гарантії для українських туристів

Страхова компанія «Еталон», що вже декілька років поспіль є визнаним лідером ринку туристичного страхування України, запровадила новий страховий продукт для туристичного сегменту - страхування фінансових ризиків, пов’язаних з достроковим перериванням подорожі.

З метою розширення спектру послуг для суб’єктів туристичного бізнесу, а також у зв’язку з нещодавнім випадком банкрутства одного з найбільших туристичних операторів, Страхова компанія «Еталон» запровадила новий страховий продукт - страхування подорожуючих на випадок дострокового переривання подорожі, який одразу набув актуальності.

Страховим випадком за новим страховим продуктом визнається дострокове переривання подорожі внаслідок об’єктивних причин, що призвели до неможливості її продовження. До об’єктивних причин відносяться: смерть подорожуючої особи або її близьких родичів, знищення особистого нерухомого майна в Україні, терористичні акти на території подорожі, а також банкрутство туристичного оператора. У світі сьогоденної ситуації, що склалася на туристичному ринку України, ризик банкрутства туристичного оператора є особливо доречним. За умовами цієї опції, страхова компанія відшкодовує страхувальникові понесені ним фінансові витрати, що пов‘язані з достроковим поверненням з-за кордону (на трансфер, проживання у готелі, квитки на проїзд до країни постійного місця проживання, вартість сплачених, але не отриманих туристичних послуг тощо).

Страхова компанія «Еталон» вже більше шести років активно розвиває напрямок туристичного страхування, і за цей час здобула значний та бездоганний авторитет серед найбільших туристичних операторів, а також страховиків, що займаються цим видом страхування. Наразі компанія володіє повним спектром страхових продуктів, необхідних та цікавих широким колам суб’єктів туристичного бізнесу, що отримали ліцензії на туристичну діяльність, а також особам, що здійснюють подорожі за кордон або по території України. Найбільшим попитом користуються програми комплексного страхування подорожуючих осіб (медичне страхування туристів, від нещасних випадків, страхування на випадок виникнення непередбачуваних витрат, втрати багажу тощо). Великим попитом останнім часом користується страхування на випадок ануляції подорожі у зв‘язку з відмовою посольства у видачі візи або за інших поважних причин. Нещодавно до страхових ризиків за цим продуктом було додано відміну авіарейсу та стихійні явища на території країни подорожі.

 

Архів

2010

Перевірка чинності договорів страхування подорожуючих за кордон

Інформаційний центр:
тел.: 0-800-305-800 (цілодобово, безкоштовно по Україні з мобільних та стаціонарних телефонів);
тел.: (044) 392-03-16
Вайбер: 380681181045

Електронна пошта: info@etalon.ua

Адреса для листування: м. Київ, 03067, а/с № 12

Місцезнаходження:
03057, м. Київ, вулиця Дегтярівська, будинок 33-Б, 2 під'їзд
(місцезнаходження за КОАТУУ: 8039100000)

Режим роботи Приватного акцiонерного товариства «Страхова компанія «Еталон»
- Понеділок - Четвер: 9:00 - 18:00
- П'ятниця: 9:00 - 17:00
- Перерва: 13:00 - 13:48
- Субота та Неділя: вихідні

Придбати страховий поліс можливо:
В місті Києві за адресами:
- вулиця Гарматна, 8
- вулиця Є. Коновальця (колишня Щорса), 32-б
В інших містах України

При настанні страхового випадку:
тел.: 0-800-305-800 (цілодобово, безкоштовно по Україні з мобільних та стаціонарних телефонів);
тел.: (044) 392-03-16
Адреса для листування: м. Київ, 03067, а/с № 12
Вайбер: 380681181045

Електронна пошта: operator@etalon.ua

Про можливість та порядок дистанційного повідомлення та подачі документів про страховий випадок можна ознайомиться в розділі «Страховий випадок»