СК «Еталон» пропонує вашій компанії отримати надійний страховий захист, щодо відшкодування шкоди, заподіяної життю, здоров'ю та/або майну третіх осіб внаслідок несподіваних подій під час проведення виробничих процесів або експлуатації приміщень вашими працівниками.
Переваги страхування в СК «Еталон»:
- забезпечення фінансової стабільності суб’єкта господарювання;
- у випадках настання відповідальності за нанесення шкоди стороннім особам, яка виникає згідно з цивільним законодавством України, отримання компенсації витрат за рахунок страхової компанії;
- економія часу у разі настання непередбачуваних подій на розгляд позовів від третіх осіб, перекладаючи ці турботи на страхову компанію.
Що є об'єктом страхування?
Відповідальність за заподіяну шкоду особі або її майну.
Хто може бути Страхувальником?
Юридична та фізична особа – підприємець, яка є суб’єктом підприємницької діяльності, створена та зареєстрована в порядку, передбаченому чинним законодавством України. Страхувальником може виступати як власник, так і орендар приміщення, в якому здійснюється застрахована господарська діяльність.
Застрахована діяльність - господарська діяльність Страхувальника (діяльність суб'єктів господарювання у сфері суспільного виробництва, спрямована на виготовлення та реалізацію продукції, виконання робіт чи надання послуг), внаслідок здійснення якої може бути заподіяно шкоду життю, здоров’ю, працездатності та/або завдано збитків майну Потерпілих третіх осіб.
Що є страховим випадком? Шкода, що може бути заподіяна життю, здоров’ю або майну третіх осіб внаслідок несподіваної і ненавмисної події (пожежі, вибуху, аварійного витоку води з водопровідної чи теплової мережі та ін.), що сталася у процесі здійснення господарської діяльності і внаслідок якої настає відповідальність страхувальника перед третіми особами.
Який розмір страхової суми?
Страхова сума встановлюється за згодою сторін, з врахуванням індивідуальних характеристик об’єкту страхування, розміру можливих вимог, виду та обсягу застрахованої діяльності, вимог чинного законодавства України та інших чинників.
Скільки коштує договір страхування?
Базовий річний страховий тариф залежить від виду застрахованої діяльності страхувальника та загального ліміту відповідальності і становить від 0,45% до 5,00%. Розмір страхового тарифу коригується в залежності від стажу роботи страхувальника, франшизи, наявності позовів, пред’явлених страхувальнику в зв’язку з застрахованою діяльністю, наявності інших чинників, поновлення договорів та відсутності виплат страхових відшкодувань за раніше укладеними договорами.
Способи оплати страхових платежів наведені за посиланням
Який розмір франшизи передбачено договором? Від 0,00% до 10,00% загальної страхової суми за договором страхування.
На який термін може бути укладено договір страхування?
Договір страхування укладається строком від 15 діб до 1 року.
Територія дії договору? місце здійснення Застрахованої діяльності, яке на момент настання страхового випадку не є тимчасово окупованою територією та на якому присутні та функціонують місцеві органи влади та органи правопорядку України.
Право Страхувальника на відмову та дострокове припинення договору?
Страхувальник має право протягом 30 (тридцяти) календарних днів з дня укладення договору страхування відмовитися від такого договору, без пояснення причин, крім випадків, передбачених Законом України "Про страхування". Про свій намір відмовитись від договору Страхувальник повідомляє Страховика у письмовій (електронній) формі.
Дія договору страхування може бути достроково припинена за вимогою однієї зі Сторін. Про намір достроково припинити договір будь-яка сторона зобов'язана повідомити іншу Сторону не пізніш як за 30 календарних днів до дати припинення дії договору.
У разі дострокового припинення дії договору страхування за вимогою Страхувальника Страховик повертає йому страхову премію за період, що залишився до закінчення строку дії договору, з вирахуванням витрат, пов’язаних безпосередньо з укладенням і виконанням цього договору страхування, та фактичних страхових виплат, що були здійснені за цим договором страхування.
Якщо вимога страхувальника обумовлена порушенням Страховиком умов договору страхування, Страховик повертає Страхувальнику сплачену ним страхову премію повністю.
Яким чином вносяться зміни до договору?
Зміни до договору в період його дії (зміни страхової суми тощо) за згодою Сторін вносяться шляхом укладення додаткового договору або переукладення договору страхування. Зміни до договору надаються Страхувальнику у тому самому порядку, що і договір страхування, до якого зміни вносяться.
Страхувальник зобов’язаний якнайшвидше, але не пізніше ніж протягом 2 (двох) робочих днів, як тільки це стане йому відомо, письмово повідомити Страховика про зміну обставин, що мають істотне значення для оцінки ступеня страхового ризику та/або інші обставини, що впливають на розмір страхової премії.
Будь-які пропозиції Страховика Страхувальникові щодо зміни умов договору здійснюються шляхом направлення Страховиком Страхувальникові повідомлення в письмовій формі засобами електронного зв'язку протягом 5 (п'яти) робочих днів з дня прийняття рішення про внесення змін до договору.
У разі збільшення ступеня страхового ризику та внесення змін у договір Страховик має право на отримання від Страхувальника сплати додаткового страхового платежу. Страхувальник, якому запропоновано змінити умови договору, зобов'язаний протягом 15 (п'ятнадцяти) календарних днів сплатити додатковий страховий платіж.
Перелік відомостей, що мають істотне значення для оцінки страхового ризику, та/або інформація про інші обставини, що враховуються під час визначення розміру страхової премії:
- вид господарської діяльності (адреса, кількість приміщень, сумарна площа приміщень, характер використання приміщень, опис зони, що розташована поруч із місцем здійснення застрахованої діяльності, строк здійснення Страхувальником застрахованої діяльності за заявленою адресою, наявні технічні засоби протипожежного захисту, медичної допомоги, наявність ліфтів, ескалаторів тощо, можливість самостійного переміщення третіми особами по території здійснення застрахованої діяльності, обсяг діяльності Страхувальника (за потребою Страховика);
- види шкоди, відповідальність за заподіяння яких здійснюється за договором, страхування додаткових витрат;
- факти настання збитків Страхувальника, причиною яких були події, аналогічні ризикам, що приймаються на страхування за останні 3 (три) роки;
- наявність інших чинних договорів страхування щодо об'єкту страхування;
- наявність приписів органів пожежного нагляду;
- розмір страхової суми (лімітів відповідальності);
- розмір франшизи;
- строк дії договору страхування.
Застереження для споживача про необхідність ознайомлення до укладення договору страхування із інформацією про:
Договором можуть бути встановлені ліміти щодо відшкодування письмово погоджених зі Страховиком витрат по кожному страховому випадку, а саме:
витрати на з'ясування обставин, причин та/або наслідків настання події, яка може бути визнана страховим випадком, розміру заподіяної шкоди;
витрати, пов'язані із досудовим урегулюванням претензії та/або розглядом судових справ у зв'язку із заподіянням особою, відповідальність якої застрахована, шкоди Потерпілій третій особі;
запобіганням або зменшенням розміру збитків, нанесених Потерпілим третім особам.
Невиконання споживачем обов'язків, визначених договором страхування, включаючи несвоєчасне повідомлення про настання страхового випадку без поважних причин та несвоєчасну сплату страхової премії або її наступної частини може бути визнано Страховиком як підстава для відмови у виплаті страхового відшкодування/здійснення страхової виплати.
Розмір знижки за цим страховим продуктом залежить від ліміту відповідальності на один страховий випадок. Знижка також застосовується та при франшизі розміром від 2,50% страхової суми.
Інформація про можливість придбати страховий продукт окремо, якщо такий продукт пропонується разом із супутнім та/або додатковим товаром, роботою або послугою, що не є страховою, як складова одного пакета або договору: забороняється вимагати придбання будь-яких інших послуг Страховика як обов’язкової умови укладення договору страхування. |