Купуючи поліс за страховим продуктом "міні АвтоКАСКО" Страхової компанії "Еталон", ви позбавляєте себе від багатьох неприємностей, зайвих втрат коштів та часу. Ми забезпечимо надійний страховий захист вашого автомобіля від ризиків пошкодження внаслідок дорожньо-транспортної пригоди.
Що є об'єктом страхування?
Наземний транспортний засіб (надалі – ТЗ), що відповідно до Закону України “Про дорожній рух” підлягає державній реєстрації та належить Страхувальнику на праві володіння, користування і розпорядження таким ТЗ
Що не приймається на страхування?
Не може бути застрахованим ТЗ:
- транспортний засіб, що ввезений на територію України з порушенням чинних норм та правил митного оформлення, або внесений до реєстрів МВС України та Інтерполу як такий, що був привласнений у незаконний спосіб;
- транспортний засіб зі строком експлуатації понад 15 років, вартістю понад 600 тис. грн. та/або такий, який використовується як таксі, у прокаті, у лізингу, для тест-драйву, навчальної їзди та спеціального призначення;
- транспортний засіб марки: ACURA, AUDI, BMW, HUMMER, INFINITI, LEXUS, MERCEDES-BENZ, VOLVO, JAGUAR, LAND ROVER, LINCOLN, PORSCHE.
Хто може виступати страхувальником?
Власник або користувач наземного ТЗ (Водій)
Які страхові ризики покриваються договором?
Дорожньо-транспортна пригода (ДТП) – зіткнення застрахованого ТЗ іншим з транспортним засобом, наїзд на нього, що сталася:
- Варіант 1 - за участю іншого учасника пригоди з вини водія застрахованого ТЗ (в т.ч. за спільної вини обох учасників ДТП), що встановлена рішенням суду.
- Варіант 2 - за участю водія застрахованого ТЗ без його вини та наявності вини іншого учасника ДТП, що встановлена рішенням суду.
- Варіант 3 - за участю іншого учасника пригоди незалежно від вини водія застрахованого ТЗ. Вина встановлюється рішенням суду.
Який розмір страхової суми?
Страхова сума обирається Страхувальником на власний розсуд у розмірі:
50 000,00 грн., 100 000 грн або 150 000,00 грн. та зазначається в індивідуальній частині Договору
Чи передбачена договором франшиза?
Договором передбачена безумовна франшиза у розмірі:
- для легкових ТЗ – 1 000 грн;
- для бусів – 2 000 грн.
Для будь-яких видів ТЗ франшиза за Варіантом 2 на встановлюється.
Франшиза збільшується на величину додаткової франшизи у випадку, коли за кермом застрахованого ТЗ на момент настання страхового ризику "ДТП" знаходилася особа, стаж водіння якої менше 2-х років – у такому разі застосовується додаткова безумовна франшиза у розмірі 5 000 грн.
Скільки коштує договір страхування?
Розмір страхового платежу становить 0,8% до 5,0% від страхової суми залежно від чинників, що впливають на розмір тарифу (врахування зносу, регіону експлуатації ТЗ, страхової суми тощо)
Способи оплати страхових платежів наведені за посиланням
Страхова премія може бути сплачена: одноразово
На який строк може бути укладено договір страхування?
від 1 (одного) місяця до 1 (одного) календарного року.
Договір страхування набирає чинності з дати, зазначеної у договорі як початок дії договору (початок першого періоду страхування), але не раніше 00 год. 00 хв. (за київським часом) дати, наступної за датою надходження страхового платежу на рахунок Страховика або страхового посередника.
На якій території діє договір страхування?
Територія України в межах державного кордону, яка на момент настання страхового випадку не є тимчасово окупованою територією та на якій присутні та функціонують в повному обсязі місцеві органи влади та органи правопорядку України.
Право Страхувальника на відмову та дострокове припинення договору?
Страхувальник має право протягом 30 (тридцяти) календарних днів з дня укладення договору страхування відмовитися від такого договору без пояснення причин, крім випадків, передбачених Законом України "Про страхування". Про свій намір відмовитись від договору Страхувальник повідомляє Страховика у письмовій (електронній) формі.
Дія договору страхування може бути достроково припинена за вимогою однієї зі Сторін. Про намір достроково припинити договір будь-яка сторона зобов'язана повідомити іншу Сторону не пізніш як за 30 календарних днів до дати припинення дії договору.
У разі дострокового припинення дії договору страхування за вимогою Страхувальника Страховик повертає йому страхову премію за період, що залишився до закінчення строку дії договору, з вирахуванням витрат, пов’язаних безпосередньо з укладенням і виконанням цього договору страхування, та фактичних страхових виплат, що були здійснені за цим договором страхування.
Якщо вимога страхувальника обумовлена порушенням Страховиком умов договору страхування, Страховик повертає Страхувальнику сплачену ним страхову премію повністю.
Яким чином вносяться зміни до договору?
Зміни до договору в період його дії за згодою Сторін вносяться шляхом укладення додаткового договору або переукладення договору страхування. Зміни до договору надаються Страхувальнику у тому самому порядку, що і договір страхування, до якого зміни вносяться.
Страхувальник зобов’язаний якнайшвидше, але не пізніше ніж протягом 2 (двох) робочих днів, як тільки це стане йому відомо, письмово повідомити Страховика про зміну обставин, що мають істотне значення для оцінки ступеня страхового ризику та/або інші обставини, що впливають на розмір страхової премії.
Будь-які пропозиції Страховика Страхувальникові щодо зміни умов договору здійснюються шляхом направлення Страховиком Страхувальникові повідомлення в письмовій формі засобами електронного зв'язку протягом 5 (п'яти) робочих днів з дня прийняття рішення про внесення змін до договору.
У разі збільшення ступеня страхового ризику та внесення змін у договір Страховик має право на отримання від Страхувальника сплати додаткового страхового платежу. Страхувальник, якому запропоновано змінити умови договору, зобов'язаний протягом 15 (п'ятнадцяти) календарних днів сплатити додатковий страховий платіж.
Перелік відомостей, що мають істотне значення для оцінки страхового ризику, та/або інформація про інші обставини, що враховуються під час визначення розміру страхової премії
- інформація про чинні договори страхування, укладені щодо об’єкта страхування;
- ринкова вартість ТЗ, строк експлуатації.
- бажаний розмір варіанту страхування та страхової суми;
- належність ТЗ до ознак, що підпадають під обмеження страхування;
- інформація про наявні механічні пошкодження та корозію.
Застереження для споживача про необхідність ознайомлення до укладення договору страхування із інформацією про:
Ліміти відповідальності Страховика за окремим об'єктом страхування, страховим ризиком та/або страховим випадком страховим продуктом не передбачено.
Надання знижки за цим страховим продуктом не передбачається.
Інформація про можливість придбати страховий продукт окремо, якщо такий продукт пропонується разом із супутнім та/або додатковим товаром, роботою або послугою, що не є страховою, як складова одного пакета або договору: забороняється вимагати придбання будь-яких інших послуг Страховика як обов’язкової умови укладення Договору страхування.
Огляд ТЗ, що приймається на страхування, є обов’язковим перед укладанням договору страхування.
Невиконання споживачем обов'язків, визначених договором страхування, включаючи несвоєчасне повідомлення про настання страхового випадку без поважних причин та несвоєчасну сплату страхової премії або її наступної частини може бути визнано Страховиком як підстава для відмови у виплаті страхового відшкодування/здійснення страхової виплати.
Загальна інформація про стандартний страхових продукт міститься в Інформаційному документі стандартного страхового продукту. |