Наявність договору страхування відповідальності власників зброї необхідна при реєстрації, перереєстрації, отриманні права на зберігання зброї, а також носіння відомчої зброї.
СК «Еталон» пропонує усім власникам зброї страховий захист від збитків, що можуть виникнути при нанесенні шкоди життю, здоров’ю та/або майну фізичних і юридичних осіб внаслідок володіння, зберігання чи використання зброї.
Ви зможете уникнути матеріальних витрат у майбутньому, якщо оформите договір страхування відповідальності, у разі нанесення шкоди третім особам збитки компенсує страхова компанія.
Переваги страхування в СК «Еталон»:
- цілодобова та безкоштовна інформаційна підтримка клієнтів з будь-яких питань, пов'язаних зі страхуванням та відшкодуванням збитків;
- можливість отримання страхової виплати протягом 15 днів з дати отримання всіх необхідних документів;
- детальні та відкриті умови страхування передбачені в Загальних умовах страхового продукту-Оферті.
Що є об'єктом страхування?
Відповідальність за заподіяну шкоду особі або її майну.
Хто може виступати страхувальником?
Дієздатна фізична особа, резидент або нерезидент України, особа без громадянства, а також юридична особа незалежно від форми власності, яка на законних підставах володіє, зберігає та використовує зброю.
Що є страховим випадком?
Смерть, інвалідність чи втрата працездатності третьою особою, а також пошкодження (знищення) майна фізичної та/або юридичної особи, що є наслідком володіння, зберігання та використання зброї страхувальником.
Який розмір страхової суми?
100 000 (сто тисяч) гривень за договором страхування.
Скільки коштує договір страхування?
Вартість договору становить 100 грн. на один рік незалежно від кількості та виду зброї.
Договір набирає чинності з дати, зазначеної у Договорі як початок дії Договору, але не раніше 00 год. 00 хв. (за київським часом) дати, наступної за датою надходження страхового платежу в повному розмірі на рахунок Страховика або страхового посередника.
Територія дії - територія України, яка на момент настання страхового випадку не є тимчасово окупованою територією та на якій присутні та функціонують місцеві органи влади та органи правопорядку України.
На який термін може бути укладено договір страхування?
Страхувальник самостійно обирає термін дії договору, він може складати від одного до трьох років.
Право Страхувальника на відмову та дострокове припинення договору?
Страхувальник має право протягом 30 (тридцяти) календарних днів з дня укладення договору страхування відмовитися від такого договору без пояснення причин, крім випадків, передбачених Законом України "Про страхування". Про свій намір відмовитись від договору Страхувальник повідомляє Страховика у письмовій (електронній) формі.
Дія договору страхування може бути достроково припинена за вимогою однієї зі Сторін. Про намір достроково припинити договір будь-яка сторона зобов'язана повідомити іншу Сторону не пізніш як за 30 календарних днів до дати припинення дії договору.
У разі дострокового припинення дії договору страхування за вимогою Страхувальника Страховик повертає йому страхову премію за період, що залишився до закінчення строку дії договору, з вирахуванням витрат, пов’язаних безпосередньо з укладенням і виконанням цього договору страхування, та фактичних страхових виплат, що були здійснені за цим договором страхування.
Якщо вимога страхувальника обумовлена порушенням Страховиком умов договору страхування, Страховик повертає Страхувальнику сплачену ним страхову премію повністю.
Яким чином вносяться зміни до договору?
Зміни до договору в період його дії (зміни страхової суми тощо) за згодою Сторін вносяться шляхом укладення додаткового договору або переукладення договору страхування.Зміни до договору надаються Страхувальнику у тому самому порядку, що і договір страхування, до якого зміни вносяться.
Страхувальник зобов’язаний якнайшвидше, але не пізніше ніж протягом 2 (двох) робочих днів, як тільки це стане йому відомо, письмово повідомити Страховика про зміну обставин, що мають істотне значення для оцінки ступеня страхового ризику та/або інші обставини, що впливають на розмір страхової премії.
Будь-які пропозиції Страховика Страхувальникові щодо зміни умов договору здійснюються шляхом направлення Страховиком Страхувальникові повідомлення в письмовій формі засобами електронного зв'язку протягом 5 (п'яти) робочих днів з дня прийняття рішення про внесення змін до договору.
У разі збільшення ступеня страхового ризику та внесення змін у договір Страховик має право на отримання від Страхувальника сплати додаткового страхового платежу.Страхувальник, якому запропоновано змінити умови договору, зобов'язаний протягом 15 (п'ятнадцяти) календарних днів сплатити додатковий страховий платіж.
Невиконання споживачем обов'язків, визначених договором страхування, включаючи несвоєчасне повідомлення про настання страхового випадку без поважних причин та несвоєчасну сплату страхової премії або її наступної частини може бути визнано Страховиком як підстава для відмови у виплаті страхового відшкодування/здійснення страхової виплати.
Перелік відомостей, що мають істотне значення для оцінки страхового ризику, та/або інформацію про інші обставини, що враховуються під час визначення розміру страхової премії:
- наявність інших діючих договорів страхування щодо об'єкту страхування за договором страхування;
- страхова сума (ліміт відповідальності) за договором страхування;
- строк дії договору.
Застереження для споживача про необхідність ознайомлення до укладення договору страхування із інформацією про:
Умовами страхового продукту не передбачено отримання знижки.
Інформація про можливість придбати страховий продукт окремо, якщо такий продукт пропонується разом із супутнім та/або додатковим товаром, роботою або послугою, що не є страховою, як складова одного пакета або договору: забороняється вимагати придбання будь-яких інших послуг Страховика як обов’язкової умови укладення Договору страхування.
Повна інформація про стандартний страховий продукт міститься в Інформаційному документі про стандартний страховий продукт. |